مشاوره

برای بسیاری از سرمایه گذاران، درباره‌ی راه اندازی کسب و کار و تولید در صنعت پوشاک همواره سوالات زیادی مطرح بوده به نحوی که دستیابی به یک بیزینس موفق برای آن ها یک رویا بوده است.

لازمه ی رسیدن به رویاها، وجود اشتیاق و پشتکار است تا بتوان با ریتمی مشخص به موفقیت رسید. در کنار اشتیاق و پشتکار، وجود یک نقشه ی راه برای افرادی که در این صنعت کم تجربه و تازه وارد هستند، مسیر بیزینس را هموارتر و راحت تر خواهد کرد.

وجود نقشه ی راه به معنای آسان بودن مسیر و رسیدن به هدف نیست. برنامه ریزی درست و هدف گذاری دقیق موجب داشتن چشم اندازی روشن و مسیری مشخص برای پیمودن است. به بیانی دیگر وضوح در مورد اهداف، مطمئنا در موفقیت تاثیرگذار خواهد بود.
به طور کل، مهم است که مجموعه‌های تولید پوشاک راه های ماندگاری در بازار پررقابت این صنعت را پیدا کنند. همچنین درآمد خود را  افزایش دهند در حالی که هزینه‌ها را نیز پایین نگه دارند.

هدف مشاوره

هدف از مشاوره، بهبود عملکرد و کارآیی، کمک به عبور از چالش‌ها، افزایش درآمد و ایجاد تغییرات لازم برای دستیابی به موفقیت و رشد کسب و کارها است.

مرحله اول

اولین مرحله در فرآیند مشاوره، مرحله‌ی کشف است. طی این روند مشاور، جزئیات یک کسب و کار را بررسی و درک خواهد کرد.

مرحله دوم

در مرحله‌ی دوم، فرآیند ارزیابی شروع خواهد شد. پس از اینکه درک عمیقی از کسب و کار ایجاد شد وارد مرحله‌ی ارزیابی خواهیم شد. مرحله‌ای که هدف آن شناسایی نقطه‌هایی در کسب و کار است که نیاز به تغییرات دارد. تمام نقاط قوت و ضعف و همچنین مشکلات فعلی و قابل پیش بینی بیزینس بررسی می‌شود. در این مرحله، فرصت های رشد، افزایش کارآیی و افزایش سود نیز شناسایی می‌شوند.

مرحله سوم

مرحله‌ی سوم و آخر در این روند، ارائه‌ی راه حل برای مشکلات و استفاده از فرصت‌ها است.

ما در بارکد تصمیم گرفتیم با ایجاد یک تیم به نام گروه مشاوره بارکد در سال 1398 به منظور ارائه خدمات مشاوره در حوزه مارکتینگ و برندینگ، پیش تولید و تولید، با حمایت و ارائه مشاوره‌های مدیریتی و خلاقانه به کسب و کارهای مبتنی بر مد و پوشاک اقدام به ارزش آفرینی برای این دسته از مخاطبان نماییم.
تيم مشاوران متشكل از متخصصان حوزه‌هاي مختلف بازاريابي (برندسازی، فروش، دیجیتال مارکتینگ، منابع انسانی و برنامه ریزی استراتژیک)، پیش تولید (طراح،الگوساز،خیاط) تولید (مدیران تولید) می باشد.

اعضای تیم مشاوره با توجه به زمینه‌های متنوع و مرتبط در زمینه پوشاک، تیم پشتیبان و اجرایی در زمینه‌های مدیریتی و تولید و طراحی در اختیار داشتن کانال‌های اطلاع رسانی بازار هدف و همچنین دارا بودن تیم اجرایی حرفه‌ای (گرافیست، مدیران پروژه و مدیر محصول) از جمله مزیت‌های گروه مشاوره بارکد می‌باشد.

بارکد

دانش و تخصص را کنار تعهد و مسئولیت پذیری قرار داده ایم تا مشاوران بارکد بتوانند به درستی رویاهای شما را واقعی کنند.