تبلیغات

تبلیغات ابزاری برای ارتباطات بازاریابی است که تیم بارکد برای فروش ایده، محصول یا خدمات مورد استفاده قرار می دهد که میتواند به شکل بصری یا صوتی باشد. تبلیغات نوعی ارتباط یک طرفه است که به لحاظ فنی ، نوعی رابطه ی پرداخت شده است که کارفرما پیام را تحت کنترل خود دارد و با تضمین اینکه هیچ ابهامی در پیام نهایی وجود ندارد ، شناخته میشود.

شاخه های تبلیغات

متنناسب با هویت و نوع کسب و کار و نیاز کارفرما ، بارکد در یکی از شاخه های تبلیغاتی زیر مشاوره می دهد :

تبلیغات برند

این نوع تبلیغات بر توسعه هویت و تصویر بلند مدت یک نام تجاری متمرکز است . تبلیغات نام تجاری سعی می کند تا تصویری برجسته از نام تجاری یک محصول ارائه کند.

تبلیغات خرده فروشی

در این نوع تبلیغات که به محل کسب و کار مربوط می شود و می کوشد تا تصویر متمایزی برای محل کسب ایجاد کند، به قیمت و در دسترس بودن کالا تاکید می کنیم.

تبلیغات کتاب راهنما

در این نوع تبلیغات، بارکد با تدوین یک کتاب راهنمای جذاب، کالا یا خدمات را به مشتری معرفی می کند و به او در انتخاب کمک می نماید.

تبلیغات کسب و کار به کسب و کار

این تبلیغات با هدف قراردادن صاحبان دیگر کسب وکار ها تهیه می شود و شامل پیام های معطوف به خرده فروشان، عمده فروشان و توزیع کنندگان است.

تبلیغات تعاملی

آگهی ها از طریق صفحات وب و دیگر فنون و امکانات اینترنتی دریافت می شوند. در این حال، مصرف کننده می تواند به آگهی پاسخ دهد، آن را اصلاح کند و یا حتی بی تفاوت از آن گذر کند.

شرکت ها معمولا از طریق واحد تبلیغاتی خود و یا دیگر موسسات تبلیغاتی، وارد این پروسه می شوند. بارکد، واحد تبلیغات را سازماندهی و نیروهای لازم را برمی گزیند و فعالیت ها را با واحد های دیگر در درون شرکت و مشاغل خارج از سازمان هماهنگ می کند.

نهاد های متعددی هستند که به صورت تخصصی روی یک حرفه کار می کنند که صاحبان کسب و کار و موسسات تبلیغاتی نمی توانند آن را ارائه کنند. مانند نویسندگان متون تبلیغاتی، گرافیست ها، عکاسان، استودیو های موسیقی، پژوهشگران بازار، مشاوران بازاریابی. استفاده از فریلنسرها، دسترسی وسیع تری و قابل انعطاف تری به استعداد های خلاق و همچنین طیف وسیع تری از ایده ها را فراهم می آورد.

بارکد مجموعه ای از این افراد و نهاد ها را کنار هم گرداوری کرده و از آن ها استفاده می نماید.

همان قدر که تبلیغات در شناساندن محصول و یا خدمات به مشتریان مهم است، تبلیغات نقش بسیار مهمی را نیز برای تولیدکنندگان و فروشندگان به جهت شناخت رقبا و سطح رقابتی آن ها ایفا می کند.

استفاده از هر نوع روش تبلیغاتی به شیوه ای موثر خواهد بود اما در بازار رقابتی امروزی با توجه به گستردگی و پیچیدگی شیوه ها، برای انجام روش درست تبلیغ در رسانه ای مناسب هر تبلیغ کننده ای نیاز به یک مشاور تبلیغاتی دارد که مسیر را برای وی هموار سازد. مجموعه بارکد با تیمی مجرب این مهم را برای آنان میسر می سازد.

بارکد

ایده ها آسان هستند؛ اجرای آنها دشوار است.